Personal

Försäljnings

 

Sandra Kahu
 

Eha Ots
 

Rita Maikov
Försäljnings och marknadschef Försäljningschef export, kvalitetsansvarig Försäljningschef export
+372 53 584 779 +372 50 63 663 +372 56 462 054
sandra.kahu@aktaprint.ee eha.ots@aktaprint.ee rita.maikov@aktaprint.ee
 

Aivo Tamm
 

Kärol Veskis
 

Brigitha Saaliste
Försäljningschef Försäljningschef export Försäljningschef export
+372 52 77 066 +372 55 529 020 +372 53 488 006
aivo.tamm@aktaprint.ee karol.veskis@aktaprint.ee brigitha.saaliste@aktaprint.ee
 

Kaido Känd
 

 

Designer
+372 51 04 942
kaido.kand@aktaprint.ee

Produktion

 

Kristjan Jaak Savi
 

Jaanus Püümann
 

Produktionschef Reprospecialist
Tel: +372 681 4194,
+372 52 30 495 +372 52 72 375
kristjan.savi@aktaprint.ee jaanus@aktaprint.ee
 

Svetlana Kuusmaa
 

Anne Vahtra
 

Karl Savi
Skiftchef Skiftchef Logistiker
+372 53 47 1336 +372 56 92 2704 +372 52 27 768
svetlana.kuusmaa@aktaprint.ee anne.vahtra@aktaprint.ee karl.savi@aktaprint.ee

Styrelse

 

Urmas Savi
 

Varje Jänes
 

Styrelseordförande Kamrer
Tel: +372 650 7550,
+372 51 00 116 +372 51 72 370
urmas.savi@aktaprint.ee varje.janes@aktaprint.ee