Personal

Försäljnings

 

Kariina Laugus
 

Eha Ots
 

Brigitha Saaliste
Försäljningschef export Försäljningschef export, kvalitetsansvarig Försäljningschef export
+372 56 462 054 +372 50 63 663 +372 53 488 006
kariin.laugus@aktaprint.ee eha.ots@aktaprint.ee brigitha.saaliste@aktaprint.ee
 

Glaid Happonen
 

Aivo Tamm
 

Försäljningschef export Försäljningschef
+372 58 088 904 +372 52 77 066
glaid.happonen@aktaprint.ee aivo.tamm@aktaprint.ee
 

Produktion

 

Kristjan Jaak Savi
 

Jaanus Püümann
 

Kaido Känd
Produktionschef Reprospecialist Designer
Tel: +372 681 4194,
+372 52 30 495 +372 52 72 375 +372 51 04 942
kristjan.savi@aktaprint.ee jaanus@aktaprint.ee kaido.kand@aktaprint.ee
 

Svetlana Kuusmaa
 

Violeta Truman
 

Karl Savi
Skiftchef Skiftchef Logistiker
Mob: +372 53 47 1336 Mob: +372 52 48 639 Mob: +372 52 27 768
svetlana.kuusmaa@aktaprint.ee violeta.truman@aktaprint.ee karl.savi@aktaprint.ee

Styrelse

 

Urmas Savi
 

Varje Jänes
 

Styrelseordförande Kamrer
Tel: +372 650 7550,
+372 51 00 116 +372 51 72 370
urmas.savi@aktaprint.ee varje.janes@aktaprint.ee