Personal

Försäljnings

Kariina Laugus

Eha Ots

Brigitha Saaliste
Försäljningschef export Försäljningschef export, kvalitetsansvarig Försäljningschef export
+372 56 462 054 +372 50 63 663 +372 53 488 006
kariin.laugus@aktaprint.ee eha.ots@aktaprint.ee brigitha.saaliste@aktaprint.ee

Produktion

Kaspar Tuuna

Jaanus Püümann

Kaido Känd
Produktions- och Logistikchef Reprospecialist Designer
Tel: +372 681 4194,
+372 56 137 320 +372 52 72 375 +372 51 04 942
kaspar.tuuna@aktaprint.ee jaanus@aktaprint.ee kaido.kand@aktaprint.ee

Svetlana Kuusmaa

Violeta Truman

Skiftchef Skiftchef
Mob: +372 53 47 1336 Mob: +372 52 48 639
svetlana.kuusmaa@aktaprint.ee violeta.truman@aktaprint.ee

Administrering

Varje Jänes

Kamrer
Tel: +372 650 7550,
+372 51 72 370
varje.janes@aktaprint.ee