Töötajad

Müük

 

Sandra Kahu
 

Eha Ots
 

Kairi Rosin
müügiosakonna juhataja müügijuht müügi- ja kvaliteedijuht
Mob: +372 53 584 779 Mob: +372 50 63 663 Mob: +372 52 01 769
sandra.kahu@aktaprint.ee eha.ots@aktaprint.ee kairi.rosin@aktaprint.ee
 

Rita Maikov
 

Külli Tammes
 

Kaido Känd
müügijuht müügi- ja turundusjuht disainer – projektijuht
Mob: +372 56 462 054 Mob: +372 51 00 978 Mob: +372 51 04 942
rita.maikov@aktaprint.ee kylli.tammes@aktaprint.ee kaido.kand@aktaprint.ee

Tootmine

 

Kristjan Jaak Savi
 

Elle Savi

Jaanus Püümann
tootmisjuht tehnoloog repro spetsialist
Tel: +372 650 7557 Tel: +372 681 4192,
Mob: +372 52 30 495 Mob: +372 50 30 625 Mob: +372 52 72 375
kristjan.savi@aktaprint.ee elle.savi@aktaprint.ee jaanus@aktaprint.ee
 

Svetlana Kuusmaa
 

Anne Vahtra
 

Karl Gustav Savi
vahetuse meister vahetuse meister logistik / ladu
Mob: +372 53 47 1336 Mob: +372 56 92 2704 Mob: +372 52 27 768
svetlana.kuusmaa@aktaprint.ee anne.vahtra@aktaprint.ee karl.savi@aktaprint.ee

Juhatus

 

Urmas Savi
 

Varje Jänes
 

juhatuse esimees raamatupidaja
Tel: +372 650 7550,
Mob: +372 51 00 116 Mob: +372 51 72 370
urmas.savi@aktaprint.ee varje.janes@aktaprint.ee