Töötajad

Müük

 

Eha Ots
 

Raivo Epner
 

Kairi Rosin
müügiosakonna juhataja müügijuht ekspordi müügijuht
Tel: +372 650 7556, Tel: +372 650 7553, Tel: +372 650 7552,
+372 50 63 663 +372 52 72 929 +372 52 01 769
eha.ots@aktaprint.ee raivo.epner@aktaprint.ee kairi.rosin@aktaprint.ee
 

Toomas Lokk
 

Riina Reppo
 

ekspordi müügijuht ekspordi müügijuht
Tel: +372 650 7558, Tel: +372 650 7554
+372 53 47 6970 +372 56 65 4985
toomas.lokk@aktaprint.ee riina.reppo@aktaprint.ee

Tootmine

 

Ingrid Paltser
 

Elle Savi
 

Jaanus Püümann
tootmisjuht tehnoloog repro spetsialist
Tel: +372 650 7557 Tel: +372 681 4192,
+372 52 48 173 +372 50 30 625 +372 52 72 375
ingrid.paltser@aktaprint.ee elle.savi@aktaprint.ee jaanus@aktaprint.ee
 

Svetlana Kuusmaa
 

Reti Kuusmaa
vahetuse meister vahetuse meister
Tel: +372 650 7557, Tel: +372 650 7557,
+372 53 47 1336 +372 56 65 8515
svetlana.kuusmaa@aktaprint.ee reti.kuusmaa@aktaprint.ee

Juhatus

 

Urmas Savi
 

Ragna Raik
 

juhatuse esimees finantsjuht/pearaamatupidaja
Tel: +372 650 7550, Tel: +372 650 7550,
+372 51 00 116 +372 55 508 281
urmas.savi@aktaprint.ee ragna.raik@aktaprint.ee