Töötajad

Müük

 

Eha Ots
 

Kairi Rosin
 

Heldin Haljak
müügiosakonna juhataja ekspordi müügijuht müügijuht
Tel: +372 650 7556, Tel: +372 650 7552, Tel: +372 650 7553,
Mob: +372 50 63 663 Mob: +372 52 01 769 Mob: +372 50 73 511
eha.ots@aktaprint.ee kairi.rosin@aktaprint.ee heldin.haljak@aktaprint.ee
 

Toomas Lokk
 

 

ekspordi müügijuht
Tel: +372 650 7558,
Mob: +372 53 47 6970
toomas.lokk@aktaprint.ee

Tootmine

 

Kairi Koit
 

Elle Savi
 

Jaanus Püümann
tootmisjuht tehnoloog repro spetsialist
Tel: +372 650 7557 Tel: +372 681 4192,
Mob: +372 52 28 985 Mob: +372 50 30 625 Mob: +372 52 72 375
kairi.koit@aktaprint.ee elle.savi@aktaprint.ee jaanus@aktaprint.ee
 

Svetlana Kuusmaa
 

Reti Kuusmaa
vahetuse meister vahetuse meister
Tel: +372 650 7557, Tel: +372 650 7557,
Mob: +372 53 47 1336 Mob: +372 56 65 8515
svetlana.kuusmaa@aktaprint.ee reti.kuusmaa@aktaprint.ee

Juhatus

 

Urmas Savi
 

Ragna Raik
 

juhatuse esimees finantsjuht/pearaamatupidaja
Tel: +372 650 7550, Tel: +372 650 7550,
Mob: +372 51 00 116 Mob: +372 55 508 281
urmas.savi@aktaprint.ee ragna.raik@aktaprint.ee