Töötajad

>

Müük

Eha Ots

Brigitha Saaliste

müügi- ja kvaliteedijuht müügijuht
Mob: +372 50 63 663 Mob: +372 53 488 006
eha.ots@aktaprint.ee brigitha.saaliste@aktaprint.ee

Tootmine

Anne Vahtra
>

Jaanus Püümann

Kristina Morozova
tootmisdirektor repro spetsialist logistik
Tel: +372 681 4194,
Mob: +372 5692 2704 Mob: +372 52 72 375 Mob: +372 55 92 0257
anne.vahtra@aktaprint.ee jaanus@aktaprint.ee kristina.morozova@aktaprint.ee

Svetlana Kuusmaa

Violeta Truman

Kaido Känd
vahetuse meister vahetuse meister disainer – projektijuht
Mob: +372 53 47 1336 Mob: +372 52 48 639 Mob: +372 51 04 942
svetlana.kuusmaa@aktaprint.ee violeta.truman@aktaprint.ee kaido.kand@aktaprint.ee

Admin

Varje Jänes

raamatupidaja
Tel: +372 650 7550,
Mob: +372 51 72 370
varje.janes@aktaprint.ee