Töötajad

Müük

 

Sandra Kahu
 

Eha Ots
 

Rita Maikov
müügiosakonna juhataja müügi- ja kvaliteedijuht müügijuht
Mob: +372 53 584 779 Mob: +372 50 63 663 Mob: +372 56 462 054
sandra.kahu@aktaprint.ee eha.ots@aktaprint.ee rita.maikov@aktaprint.ee
 

Aivo Tamm

 

Brigitha Saaliste
 

Kaido Känd
müügijuht müügijuht disainer – projektijuht
Mob: +372 52 77 066 Mob: +372 53 488 006 Mob: +372 51 04 942
aivo.tamm@aktaprint.ee brigitha.saaliste@aktaprint.ee kaido.kand@aktaprint.ee
 

 

Tootmine

 

Kristjan Jaak Savi

Jaanus Püümann
 

tootmisjuht repro spetsialist
Tel: +372 681 4194,
Mob: +372 52 30 495 Mob: +372 52 72 375
kristjan.savi@aktaprint.ee jaanus@aktaprint.ee
 

Svetlana Kuusmaa
 

Anne Vahtra
 

vahetuse meister vahetuse meister logistik / ladu
Mob: +372 53 47 1336 Mob: +372 56 92 2704 Mob: +372
svetlana.kuusmaa@aktaprint.ee anne.vahtra@aktaprint.ee logistik@aktaprint.ee

Juhatus

 

Urmas Savi
 

Varje Jänes
 

juhatuse esimees raamatupidaja
Tel: +372 650 7550,
Mob: +372 51 00 116 Mob: +372 51 72 370
urmas.savi@aktaprint.ee varje.janes@aktaprint.ee