Töötajad

>

Müük

Eha Ots

Brigitha Saaliste

Kariina Laugus
müügi- ja kvaliteedijuht müügijuht müügijuht
Mob: +372 50 63 663 Mob: +372 53 488 006 Mob: +372 56 462 054
eha.ots@aktaprint.ee brigitha.saaliste@aktaprint.ee kariina.laugus@aktaprint.ee

Tootmine

Kaspar Tuuna
>

Jaanus Püümann

Kaido Känd
tootmise ja logistika juht repro spetsialist disainer – projektijuht
Tel: +372 681 4194,
Mob: +372 56 137 320 Mob: +372 52 72 375 Mob: +372 51 04 942
kaspar.tuuna@aktaprint.ee jaanus@aktaprint.ee kaido.kand@aktaprint.ee

Svetlana Kuusmaa

Violeta Truman

vahetuse meister vahetuse meister
Mob: +372 53 47 1336 Mob: +372 52 48 639
svetlana.kuusmaa@aktaprint.ee violeta.truman@aktaprint.ee

Admin

Varje Jänes

raamatupidaja
Tel: +372 650 7550,
Mob: +372 51 72 370
varje.janes@aktaprint.ee