Töötajad

Müük

Kairi Rosin

Eha Ots

Heldin Haljak
müügiosakonna juhataja müügijuht müügijuht
Tel: +372 650 7552, Tel: +372 650 7556, Tel: +372 650 7553,
Mob: +372 52 01 769 Mob: +372 50 63 663 Mob: +372 50 73 511
kairi.rosin@aktaprint.ee eha.ots@aktaprint.ee heldin.haljak@aktaprint.ee

Ragne Visnapuu

müügijuht
Tel: +372 650 7558,
Mob: +372 50 88 516
ragne.visnapuu@aktaprint.ee

Tootmine

Tanel Mahl

Elle Savi

Jaanus Püümann
tootmisjuht tehnoloog repro spetsialist
Tel: +372 650 7557 Tel: +372 681 4192,
Mob: +372 56 62 6251 Mob: +372 50 30 625 Mob: +372 52 72 375
tanel.mahl@aktaprint.ee elle.savi@aktaprint.ee jaanus@aktaprint.ee

Svetlana Kuusmaa

Anne Vahtra

Kristjan Savi
vahetuse meister vahetuse meister logistik / ladu
Tel: +372 650 7557, Tel: +372 650 7557, Tel: +372 650 7557,
Mob: +372 53 47 1336 Mob: +372 56 92 2704 Mob: +372 52 30 495
svetlana.kuusmaa@aktaprint.ee anne.vahtra@aktaprint.ee kristjan.savi@aktaprint.ee

Juhatus

Urmas Savi

Varje Jänes

juhatuse esimees raamatupidaja
Tel: +372 650 7550, Tel: +372 650 7550,
Mob: +372 51 00 116 Mob: +372 51 72 370
urmas.savi@aktaprint.ee varje.janes@aktaprint.ee