Töötajad

Müük

 

Eha Ots
 

Brigitha Saaliste
 

Kariina Laugus
müügi- ja kvaliteedijuht müügijuht müügijuht
Mob: +372 50 63 663 Mob: +372 53 488 006 Mob: +372 56 462 054
eha.ots@aktaprint.ee brigitha.saaliste@aktaprint.ee kariina.laugus@aktaprint.ee
 

Glaid Happonen
 

 

müügijuht
Mob: +372 58 088 904
glaid.happonen@aktaprint.ee
 

 

Tootmine

 

Kristjan Jaak Savi

Jaanus Püümann
 

Kaido Känd
tootmisjuht repro spetsialist disainer – projektijuht
Tel: +372 681 4194,
Mob: +372 52 30 495 Mob: +372 52 72 375 Mob: +372 51 04 942
kristjan.savi@aktaprint.ee jaanus@aktaprint.ee kaido.kand@aktaprint.ee
 

Svetlana Kuusmaa
 

Violeta Truman
 

Karl Savi
vahetuse meister vahetuse meister logistik / ladu
Mob: +372 53 47 1336 Mob: +372 52 48 639 Mob: +372 52 27 768
svetlana.kuusmaa@aktaprint.ee violeta.truman@aktaprint.ee karl.savi@aktaprint.ee

Juhatus

 

Urmas Savi
 

Varje Jänes
 

juhatuse esimees raamatupidaja
Tel: +372 650 7550,
Mob: +372 51 00 116 Mob: +372 51 72 370
urmas.savi@aktaprint.ee varje.janes@aktaprint.ee