Henkilöstö

<

Myynti

Brigitha Saaliste

Kariina Laugus

Eha Ots
Myyntipäällikkö Myyntipäällikkö Myynti- ja laatupäällikkö
Mob: +372 53 488 006 Mob: +372 56 462 054 Mob: +372 50 63 663
brigitha.saaliste@aktaprint.ee kariina.laugus@aktaprint.ee eha.ots@aktaprint.ee

Tuotanto

Kaspar Tuuna

Jaanus Püümann

Kaido Känd
Tuotanto- ja Logistiikkapäällikkö Repron asiantuntija Suunnittelija ja projektipäällikkö
Tel: +372 681 4194,
Mob: +372 56 137 320 Mob: +372 52 72 375 Mob: +372 51 04 942
kaspar.tuuna@aktaprint.ee jaanus@aktaprint.ee kaido.kand@aktaprint.ee

Svetlana Kuusmaa

Violeta Truman

Vuoropäällikkö Vuoropäällikkö
Mob: +372 53 47 1336 Mob: +372 52 48 639
svetlana.kuusmaa@aktaprint.ee violeta.truman@aktaprint.ee

Hallinto

Varje Jänes

Kirjanpitäjä
Tel: +372 650 7550,
+372 51 72 370
varje.janes@aktaprint.ee