Henkilöstö

<

Myynti

 

Sandra Kahu
 

Brigitha Saaliste
 

Eha Ots
Myynti- ja markkinointijohtaja Myyntipäällikkö Myynti- ja laatupäällikkö
Mob: +372 53 584 779 Mob: +372 53 488 006 Mob: +372 50 63 663
sandra.kahu@aktaprint.ee brigitha.saaliste@aktaprint.ee eha.ots@aktaprint.ee
 

Kärol Veskis
 

Aivo Tamm
 

Rita Maikov
Myyntipäällikkö Myyntipäällikkö Myyntipäällikkö
Mob: +372 55 529 020 Mob: +372 52 77 066 Mob: +372 56 462 054
karol.veskis@aktaprint.ee aivo.tamm@aktaprint.ee rita.maikov@aktaprint.ee
 

Kaido Känd
 

 

Suunnittelija ja projektipäällikkö
Mob: +372 51 04 942
kaido.kand@aktaprint.ee

Tuotanto

 

Kristjan Jaak Savi
 

Jaanus Püümann
 

Tuotantopäällikkö Repron asiantuntija
Tel: +372 681 4194,
Mob: +372 52 30 495 Mob: +372 52 72 375
kristjan.savi@aktaprint.ee jaanus@aktaprint.ee
 

Svetlana Kuusmaa
 

Anne Vahtra
 

Karl Savi
Vuoropäällikkö Vuoropäällikkö Logisti
+372 53 47 1336 +372 56 92 2704 +372 52 30 495
svetlana.kuusmaa@aktaprint.ee anne.vahtra@aktaprint.ee karl.savi@aktaprint.ee

Hallitus

 

Urmas Savi
 

Varje Jänes
 

Hallituksen puheenjohtaja Kirjanpitäjä
Tel: +372 650 7550,
+372 51 00 116 +372 51 72 370
urmas.savi@aktaprint.ee varje.janes@aktaprint.ee