Henkilöstö

<

Myynti

 

Sandra Kahu
 

Kylli Tammes
 

Kairi Rosin
Myynti- ja markkinointijohtaja Myynti- ja markkinointipäällikkö Myynti- ja laatupäällikkö
Mob: +372 53 584 779 Mob: +372 51 00 978 Mob: +372 52 01 769
sandra.kahu@aktaprint.ee kylli.tammes@aktaprint.ee kairi.rosin@aktaprint.ee
 

Eha Ots
 

Rita Maikov
 

Kaido Känd
Myyntipäällikkö Myyntipäällikkö Suunnittelija ja projektipäällikkö
Mob: +372 50 63 663 Mob: +372 56 462 054 Mob: +372 51 04 942
eha.ots@aktaprint.ee rita.maikov@aktaprint.ee Kaido.Kand@aktaprint.ee

Tuotanto

 

Kristjan Jaak Savi
 

Elle Savi
 

Jaanus Püümann
Tuotantopäällikkö Teknologi Repron asiantuntija
Tel: +372 681 4192,
Mob: +372 52 30 495 Mob: +372 50 30 625 Mob: +372 52 72 375
kristjan.savi@aktaprint.ee elle.savi@aktaprint.ee jaanus@aktaprint.ee
 

Svetlana Kuusmaa
 

Anne Vahtra
 

Karl Gustav Savi
Vuoropäällikkö Vuoropäällikkö Logisti
+372 53 47 1336 +372 56 92 2704 +372 52 30 495
svetlana.kuusmaa@aktaprint.ee anne.vahtra@aktaprint.ee karl.savi@aktaprint.ee

Hallitus

 

Urmas Savi
 

Varje Jänes
 

Hallituksen puheenjohtaja Kirjanpitäjä
Tel: +372 650 7550,
+372 51 00 116 +372 51 72 370
urmas.savi@aktaprint.ee varje.janes@aktaprint.ee