Henkilöstö

<

Myynti

Brigitha Saaliste

Eha Ots

Myyntipäällikkö Myynti- ja laatupäällikkö
Mob: +372 53 488 006 Mob: +372 50 63 663
brigitha.saaliste@aktaprint.ee eha.ots@aktaprint.ee

Tuotanto

Anne Vahtra

Jaanus Püümann

Kristina Morozova
Tuotanto johtaja Repron asiantuntija Logistikko
Tel: +372 681 4194,
Mob: +372 5692 2704 Mob: +372 52 72 375 Mob: +372 55 92 0257
anne.vahtra@aktaprint.ee jaanus@aktaprint.ee kristina.morozova@aktaprint.ee

Svetlana Kuusmaa

Violeta Truman

Kaido Känd
Vuoropäällikkö Vuoropäällikkö Suunnittelija ja projektipäällikkö
Mob: +372 53 47 1336 Mob: +372 52 48 639 Mob: +372 51 04 942
svetlana.kuusmaa@aktaprint.ee violeta.truman@aktaprint.ee kaido.kand@aktaprint.ee

Hallinto

Varje Jänes

Kirjanpitäjä
Tel: +372 650 7550,
+372 51 72 370
varje.janes@aktaprint.ee